PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Jaką formę opodatkowania wybrać w 2022 roku? Jak nie popełnić błędu, który skutkować będzie większym obciążeniem podatkowym? Jak skutecznie odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów?

Te pytania stawiają sobie tysiące przedsiębiorców i pracowników księgowości, którzy muszą zmierzyć się z szeregiem zmian podatkowych wprowadzonych pod nazwą „Polski Ład”. Nie da się ukryć, że odmieniły one znacząco obowiązujące dotąd zasady opodatkowania działalności gospodarczej i niewątpliwie wpłyną na sposób prowadzenia działalności przez przedsiębiorców.

Co ważne, raz podjętej decyzji o sposobie wyboru opodatkowania nie będzie można zmienić w trakcie roku podatkowego, dlatego tak istotny jest świadomy wybór w tym zakresie.

To szkolenie rozwieje Twoje wątpliwości!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z doświadczonymi doradcami podatkowymi Katarzyną Śledź i Sławomirem Kowalskim! Nasi trenerzy wyjaśnią różnice w opodatkowaniu działalności na zasadach ogólnych, podatkiem liniowym, czy w postaci ryczałtu ewidencjonowanego. Ponadto wskażą, jakie okoliczności powinny mieć wpływ na wybór sposobu opodatkowania, a także które ulgi podatkowe mogą znaleźć zastosowanie u przedsiębiorcy, a z jakich nie skorzystamy po dokonaniu wyboru opodatkowania.

Wszystko w kontekście Polskiego Ładu - merytoryczne treści podane w przystępnej formie.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • 2 godziny merytorycznych informacji przekazanych przez doświadczonych trenerów
  • Wiedzę na temat prawidłowego wyboru sposobu opodatkowania w 2022 roku
  • Możliwość skorzystania ze specjalnej oferty na usługę indywidualnej oceny konsekwencji wyboru określonej metody opodatkowania w ramach Polskiego Ładu

To nie wszystko! Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś otrzymać indywidualne wyliczenie ze wskazaniem najkorzystniejszej dla Ciebie formy opodatkowania? Skorzystaj z naszego gotowego rozwiązania bez wychodzenia z domu!

Uczestnicy szkolenia, którzy zdecydują się na zakup usługi, otrzymają przygotowany przez naszych trenerów formularz online. Na podstawie odpowiedzi doradcy podatkowi przygotują indywidualny dokument zawierający szczegółowe wyliczenia konsekwencji podatkowych uzależnionych od wybranej formy opodatkowania dla konkretnego przykładu opisanego przez klienta.

Standardowy koszt usługi to 350 zł netto. Tylko dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 100 zł netto.

Harmonogram

14:00
Wybór sposobu opodatkowania: ogólne zasady opodatkowania dochodów z działalności gospodarczej
Podatek liniowy – zasady rozliczania, próg opłacalności
Podatek ryczałtowy – dla kogo jest opłacalny
Jakie ulgi można wykorzystać w rozliczeniu za 2022 r.?
„Ulga dla klasy średniej”
Co należy wziąć pod uwagę przy wyliczeniu, która forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza?
Przykładowe wyliczenia dla różnych rodzajów działalności
16:00
Data: 26.01.2022 Godzina: 14:00

Jak korzystnie wybrać formę opodatkowania działalności gospodarczej od 2022 r.?

Zastanawiasz się, w jaki sposób Polski Ład wpłynie na prowadzoną przez Ciebie działalność i którą formę opodatkowania wybrać w 2022 roku? Koniecznie weź udział w bezpłatnym, 2-godzinnym szkoleniu PZPgo!

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej