PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Doszkalaj się z autorytetami

Szkolenia w PZPgo prowadzą uznani specjaliści od prawa zamówień publicznych, osoby z wieloletnią praktyką, których wiedzy i doświadczeniu możesz zaufać w 100%. Budując zespół PZPgo, wybraliśmy ekspertów, którzy nie tylko świetnie znają ustawę, ale też potrafią przekazać jej istotę w przystępny, zrozumiały sposób.

Piotr Pieprzyca

Od 2002 roku zajmuje się szeroko rozumianą problematyką zamówień publicznych. Arbiter na liście prowadzonej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, Członek Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Od 2006 roku w ramach PROZAM współpracuje z zamawiającymi i wykonawcami, jest również ich pełnomocnikiem przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Prelegent na największych konferencjach z zakresu zamówień publicznych. Prowadzi szkolenia otwarte i dedykowane, jest autorem wielu publikacji branżowych dotyczących zamówień publicznych. Na co dzień miłośnik sportu i dobrego jedzenia.

Piotr Pieprzyca

Iwona Ziarniak

Zamówieniami publicznymi zajmuje się od 1998 roku. Członek zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, szkoleniowiec i wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych. W ramach projektu KIGNET – izbowy system wsparcia konkurencyjności polskich przedsiębiorców uzyskała certyfikat eksperta ds. zamówień publicznych w zakresie doradca i wykładowca.

Jest autorką i redaktorką książki „Zamówienia publiczne na dostawy i usługi informatyczne”, autorką „Przewodnika po zamówieniach publicznych dla wykonawców” oraz wielu publikacji poświęconych zamówieniom publicznym na łamach miesięczników: IT w administracji, IT Professional i Przetargi Publiczne, gdzie jest także członkiem Rady Programowej.

Iwona Ziarniak

Martyna Lubieniecka

Radca prawny z wieloletnią praktyką w obszarze zamówień publicznych. W ramach współpracy z kancelariami prawnymi świadczyła usługi prawne z zakresu zamówień publicznych zarówno na rzecz zamawiających, jak i wykonawców.

Były pracownik Urzędu Zamówień Publicznych, członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Autorka licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych. Trener oraz szkoleniowiec z zakresu zamówień publicznych. Pełnomocnik przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami powszechnymi.

Martyna Lubieniecka

Krzysztof Zedlewski

Radca prawny, specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych, kierownik działu zamówień publicznych jednego ze szpitali klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2005 roku zaangażowany w świadczenie pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, m. in. spółek Skarbu Państwa, jednostek samorządu terytorialnego, związków międzygminnych, szpitali.

Doświadczony praktyk i ceniony wykładowca akademicki, konsultant i biegły w setkach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, reprezentant zamawiających i wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Od wielu lat jest trenerem i wykładowcą problematyki zamówień publicznych na szkoleniach organizowanych przez różne podmioty i organizacje.

Krzysztof Zedlewski

Grzegorz Soluch

Prawnik, wykładowca, specjalista z zakresu zamówień publicznych. Doświadczony szkoleniowiec, autor kursu e-learningowego „Zrozumieć Zamówienia Publiczne”. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych i arbiter z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Na swoim koncie ma około 400 przeprowadzonych szkoleń, m.in. dla urzędów marszałkowskich, urzędów miast, starostw powiatowych, ośrodków sportowych, a także szkół i przedszkoli. Prowadził także warsztaty podczas Forum Zamówień Publicznych oraz Forum Budowlanego.

Grzegorz Soluch

Justyna Oślislok

Specjalizuje się w postępowaniach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej zarówno tych prowadzonych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, jak również tych prowadzonych na podstawie Wytycznych. Na co dzień zajmuje się także opiniowaniem zagadnień związanych ze stosowaniem lub interpretacją ustawy Prawo zamówień publicznych i Wytycznych oraz bieżącym doradztwem prawnym w tym zakresie.

Reprezentuje Zamawiających i Wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą, a ponadto w zakresie projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej jest autorką skutecznej polemiki z wynikami kontroli (zastrzeżeń do informacji pokontrolnych).

Justyna Oślislok

Arkadiusz Juszczyk

Prawnik, kierownik działu prawnego w Państwowym Muzeum, wieloletni praktyk, doskonale zorientowany w specyfice zamówień publicznych. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.

Specjalizuje się w zamówieniach dotyczących inwestycji budowlanych i remontów  obiektów zabytkowych. W ramach szkoleń prezentuje od strony praktycznej zagadnienia dotyczące zamówień publicznych. Jego największe pasje to freeride i enduro.

Arkadiusz Juszczyk

Agnieszka Szulakowska

Zamówieniami publicznymi zajmuje się od 2004 roku. Członek Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Prawnik, specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych, kierownik wydziału zamówień publicznych i funduszy zewnętrznych w jednostce sektora finansów publicznych. Jest również pełnomocnikiem przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Swoje doświadczenie – w szczególności przy realizacji zamówień finansowanych ze środków UE – zdobyła dzięki współpracy z licznymi instytucjami. Autorka wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych.

Agnieszka Szulakowska

Katarzyna Śledź

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 12354. Usługi w zakresie doradztwa podatkowego świadczy od 2008 r., przy czym przez ponad 8 lat w ramach współpracy z jedną z największych kancelarii prawnych na Śląsku.
Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Sporządzała opinie, a także świadczyła usługę bieżącego doradztwa podatkowego zarówno dla dużych przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych.


Szkoliła przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za prowadzenie księgowości w zakresie regulacji podatkowych oraz licznych zmian w prawie podatkowym.

Katarzyna Śledź

Sławomir Kowalski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doradca podatkowy, wpisany na listę Krajowej Izby Doradztwa Podatkowego pod numerem 12035. Świadczy usługi doradztwa podatkowego od 2008 r. rozpoczynając od międzynarodowej kancelarii doradztwa, poprzez spółkę doradztwa podatkowego i jedną z większych kancelarii prawnych na Śląsku. W swoim doświadczeniu zawodowym doradzał zarówno firmom produkcyjnym, handlowym, jak i usługowym, w tym podmiotom zagranicznym, a także notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Prowadził szkolenia podatkowe w zakresie zmian w podatkach, a także w zakresie podatków: VAT, CIT, podatku od czynności cywilnoprawnych i podatku dochodowego od osób fizycznych. Prowadzi zajęcia z podatków na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Sławomir Kowalski

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej