PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Analiza formy wyboru opodatkowania

Chcesz wiedzieć, którą formę opodatkowania wybrać w 2022 roku? Jak nie popełnić błędu skutkującego zwiększeniem obciążeń podatkowych w Polskim Ładzie? Skorzystaj z usługi oferowanej przez PZPgo!

Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań - nasi doradcy podatkowi przygotują specjalnie dla Ciebie dokument zawierający szczegółowe wyliczenie konsekwencji podatkowych uzależnionych od wybranej przez Ciebie formy opodatkowania.

Gwarancja

Gwarancja współpracy z cenionymi doradcami podatkowymi

5 dni

Szybki czas przygotowania dokumentu

Indywidualne podejście

Indywidualna analiza Twojej sytuacji podatkowej

350,00 zł + VAT

Dla kogo?

Usługa przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorców borykających się z nowymi przepisami podatkowymi wprowadzonymi przez Polski Ład. Nie wiesz, która forma opodatkowania jest dla Ciebie najkorzystniejsza? Opisz nam swoją sytuację, a nasi trenerzy przygotują specjalny dokument, w którym dokonają indywidualnej oceny konsekwencji wyboru określonej metody opodatkowania.

Gwarantowane korzyści

Praktyczne wskazówki

Przystępny język

Nie wiesz, jak interpretować nowe przepisy? Pozwól trenerom PZPgo zrobić to za Ciebie!

Indywidualne podejście

Skrojone na miarę

Wypełniasz formularz, a my przygotowujemy indywidualne wyliczenie najkorzystniejszej dla Ciebie opcji podatkowej.

Bez wychodzenia z domu

Formularz online

Dowiedz się, którą formę opodatkowania wybrać bez wychodzenia z domu.

Doświadczeni doradcy podatkowi

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami podatkowymi o wieloletniej praktyce. Nasi trenerzy posiadają ekspercką wiedzę związaną z prowadzeniem postępowań podatkowych oraz doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa podatkowego.

Katarzyna Śledź

Katarzyna Śledź

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 12354. Usługi w zakresie doradztwa podatkowego świadczy od 2008 r., przy czym przez ponad 8 lat w ramach współpracy z jedną z największych kancelarii prawnych na Śląsku.
Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Sporządzała opinie, a także świadczyła usługę bieżącego doradztwa podatkowego zarówno dla dużych przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych.


Szkoliła przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za prowadzenie księgowości w zakresie regulacji podatkowych oraz licznych zmian w prawie podatkowym.

Sławomir Kowalski

Sławomir Kowalski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doradca podatkowy, wpisany na listę Krajowej Izby Doradztwa Podatkowego pod numerem 12035. Świadczy usługi doradztwa podatkowego od 2008 r. rozpoczynając od międzynarodowej kancelarii doradztwa, poprzez spółkę doradztwa podatkowego i jedną z większych kancelarii prawnych na Śląsku. W swoim doświadczeniu zawodowym doradzał zarówno firmom produkcyjnym, handlowym, jak i usługowym, w tym podmiotom zagranicznym, a także notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Prowadził szkolenia podatkowe w zakresie zmian w podatkach, a także w zakresie podatków: VAT, CIT, podatku od czynności cywilnoprawnych i podatku dochodowego od osób fizycznych. Prowadzi zajęcia z podatków na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

350,00 zł + VAT

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej