PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Jesteś Wykonawcą i zastanawiasz się, jak skutecznie dochodzić swoich praw?

Koniecznie weź udział w 4-godzinnym szkoleniu online, które przygotowała nasza trenerka Martyna Lubieniecka.

Martyna ma za sobą wiele lat praktyki w obszarze Pzp. Usługi prawne z zakresu zamówień publicznych świadczyła zarówno na rzecz Wykonawców, jak również Zamawiających. Wiedzę i umiejętności zdobywała pracując w Urzędzie Zamówień Publicznych, jako członkini OSKZP i pełnomocnik przed KIO. To także doświadczony szkoleniowiec i trenerka. W CV Martyny widnieją też liczne publikacje z zakresu zamówień publicznych.

Podczas szkolenia porozmawiamy o tym, jakie instytucje Prawa zamówień publicznych mogą wykorzystać Wykonawcy. Na szkoleniu Wykonawcy dowiedzą się również, czy analiza potrzeb i wymagań oraz raport z realizacji umowy, które muszą sporządzić Zamawiający, mają dla nich znaczenie.

W ramach szkolenia omówione zostaną następujące kwestie:

 • Jak czytać warunki udziału w postępowaniu?
 • Podstawy wykluczenia
 • Jak sprawdzić, czy moja oferta podlega odrzuceniu?
 • Procedura samooczyszczenia z perspektywy wykonawcy
 • Skuteczne zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa
 • Czego nie wolno Zamawiającemu?
 • Środki ochrony prawnej z perspektywy wykonawcy

To oczywiście nie wszystko! 

Jeśli zdecydujesz się na zakup szkolenia, otrzymasz od nas miesięczny dostęp do wszystkich kursów i wideoszkoleń na PZPgo! To prawie 25 godzin praktycznej wiedzy przekazanej przez naszych trenerów w 7 kursach i 60 wideoszkoleniach.

Po ukończonym szkoleniu masz możliwość odebrania zaświadczenie uczestnictwa, które z pewnością przyda Ci się podczas rozwoju ścieżki zawodowej.

Harmonogram

09:30
Regulacje w Pzp i możliwość wykorzystania ich przez wykonawców. Jak czytać warunki udziału w postępowaniu? Sprawdź, czy nie podlegasz wykluczeniu.
10:45
Przerwa
11:00
Czy moja oferta podlega odrzuceniu? Procedura samooczyszczenia z perspektywy wykonawcy. Skuteczne zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa.
12:15
Przerwa
12:30
Czego nie wolno zamawiającemu? Środki ochrony prawnej.
13:30
Data: 01.06.2021 Godzina: 09:30

Jak skutecznie dochodzić swoich praw? 8 wskazówek dla Wykonawców

Weź udział w 4-godzinnym praktyczne szkoleniu online dla Wykonawców, które poprowadzi doświadczona trenerka Martyna Lubieniecka. Na szkoleniu porozmawiamy o tym, jak Wykonawcy mogą skutecznie dochodzić swoich praw.

 • 4 godziny praktycznej wiedzy
 • Miesięczny dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW I WIDEOSZKOLEŃ na PZPgo
 • Doświadczona trenerka Martyna Lubieniecka
 • Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej