PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kryteria oceny ofert stanowią istotny element konstrukcyjny postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W przypadku opracowania dokumentacji projektowej oraz w robotach budowlanych budzą jednak sporo kontrowersji i wątpliwości. Chcesz, by ktoś omówił ten temat w sposób prosty i zrozumiały? Nie przegap bezpłatnego webinaru Agnieszki Szulakowskiej!

Chciałbyś zadać Agnieszce pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

To, jakie kryteria wykorzysta Zamawiający w swojej procedurze wyboru najkorzystniejszej oferty, jak również, w jaki sposób dokona ich szczegółowego ukształtowania, ma kluczowe znaczenie przy wydatkowaniu środków publicznych w sposób efektywny. Podczas webinaru dowiesz się więc, do czego służą kryteria oceny ofert, które z nich warto zastosować w prowadzonym przez siebie postępowaniu oraz jakimi zasadami kierować się podczas ich formułowania.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • do czego służą kryteria oceny ofert,
  • jakie przykładowe pozacenowe kryteria oceny ofert (nazwane zbiorczo kryteriami jakościowymi) można zastosować w prowadzonym przez siebie postępowaniu,
  • na co zwrócić uwagę ustanawiając jakościowe kryteria oceny ofert,
  • jakimi zasadami powinien kierować się zamawiający formułując jakościowe kryteria oceny ofert.

Poznaj trenerkę PZPgo!

Agnieszka Szulakowska to ceniony w branży specjalista z zakresu Prawa zamówień publicznych. Ponad 15 lat doświadczenia pozwoliło jej zdobyć wiedzę i praktykę w obszarze Pzp, którą dziś dzieli się między innymi na PZPgo. Agnieszka jest prawnikiem, członkiem zarządu OSKZP i pełnomocnikiem przed KIO.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 30.11.2021 Godzina: 13:30

Jakościowe kryteria oceny ofert na opracowanie dokumentacji projektowej i w robotach budowlanych

Serdecznie zapraszamy na 30-minutowe, bezpłatne szkolenie online dla Zamawiających, podczas którego nasza trenerka Agnieszka Szulakowska omówi temat jakościowych kryteriów oceny ofert na opracowanie dokumentacji projektowej oraz w robotach budowlanych.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej