PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Chcesz dowiedzieć się, jak kształtować zapisy przyszłej umowy tak, by była ona elastyczna w granicach dopuszczalnych przez prawo i przygotowana na przyszłą realizację? Weź udział w najnowszym webinarze Krzysztofa Zedlewskiego!

Chciałbyś zadać Krzysztofowi pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasz trener udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

W czasie spotkania nauczysz się kształtować zapisy przyszłej umowy, poznasz najczęstsze błędy w zakresie zmian umowy oraz dowiesz się, jak ich uniknąć. Trener dokona również przeglądu najbardziej popularnych zmian przewidywanych przez Zamawiających w umowach na dostawy, usługi i roboty budowlane.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • jakie są zmiany dopuszczalne przez prawo i zasady wprowadzenia zmian,
  • jakie zmiany można, a jakie trzeba zaplanować,
  • jakie są możliwości zmiany terminu wykonania umowy,
  • jakie są możliwości przewidywania waloryzacji wynagrodzenia,
  • jakie są obecnie linie orzecznicze w zakresie zmian umowy.

Poznaj trenera PZPgo!

Krzysztof Zedlewski to doświadczony praktyk i ceniony wykładowca akademicki, konsultant i biegły w setkach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także reprezentant zamawiających i wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Harmonogram

18:30
Webinar
19:00
Data: 12.10.2021 Godzina: 18:30

Kilka słów o zmianie umowy niewymagającej przeprowadzenia nowego postępowania

Bezpłatny webinar dla zamawiających!! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online z Krzysztofem Zedlewskim i dowiedz się więcej na temat zmiany umowy niewymagającej przeprowadzania nowego postępowania.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej