PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Zastanawiasz się, jakie kryteria pozacenowe w postępowaniach na dostawy lub usługi informatyczne umożliwiają wybór oferty najkorzystniejszej ekonomicznie? Doskonale się składa - nasza trenerka Iwona Ziarniak przygotowała na ten temat bezpłatne szkolenie!

Chciałbyś zadać Iwonie pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Na webinarze dowiesz się, na co należy zwracać uwagę określając kryteria pozacenowe, aby rzeczywiście dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty. Wspomnimy również o pułapkach źle zdefiniowanych kryteriów.

Jesteś ciekaw, czy zamawiający może poprzez kryteria pozacenowe dążyć do zakupu najnowocześniejszego rozwiązania IT nie łamiąc zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania? Iwona omówi temat odnosząc się do orzecznictwa KIO.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • jak wykorzystać kryteria pozacenowe w postępowaniach na dostawy lub usługi informatyczne;
  • na co zwracać uwagę przy opisaniu zastosowania danego kryterium, aby móc porównać oferty i wybrać ofertę ekonomicznie najkorzystniejszą,
  • w jaki sposób analizować kryteria, aby przygotować poprawną i konkurencyjną ofertę.

Poznaj trenerkę PZPgo!

Iwona Ziarniak ma ponad 20 lat doświadczenia w zamówieniach publicznych. Jest członkiem zarządu OSKZP, szkoleniowcem i wykładowcą na studiach podyplomowych oraz autorką licznych publikacji poświęconych Pzp.

Harmonogram

18:30
Webinar
19:00
Data: 07.09.2021 Godzina: 18:30

Kryteria pozacenowe w IT umożliwiające wybór oferty najkorzystniejszej ekonomicznie

Serdecznie zapraszamy na 30-minutowe, bezpłatne szkolenie online, podczas którego nasza trenerka Iwona Ziarniak omówi kryteria pozacenowe w IT, które umożliwiają wybór oferty ekonomicznie najkorzystniejszej.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej