PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kwalifikacja podmiotowa wykonawców to niewątpliwie jedna z najważniejszych czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Jak dokonać jej w zgodzie z nowym Pzp?

Na to pytanie odpowiedzi udzieli nasza doświadczona trenerka Martyna Lubieniecka podczas pełnego merytorycznej wiedzy 4-godzinnego szkolenia online na PZPgo.

Martyna może pochwalić się wieloletnią praktyką w obszarze Pzp. Usługi prawne z zakresu zamówień publicznych świadczyła zarówno na rzecz zamawiających, jak i wykonawców. Wiedzę i umiejętności zdobywała jako pracownik Urzędu Zamówień Publicznych, członkini OSKZP i pełnomocnik przed KIO. To także doświadczona trenerka oraz szkoleniowiec. W jej CV znajdziemy również liczne publikacje z zakresu zamówień publicznych.

Podczas szkolenia Martyna poruszy temat kwalifikacji podmiotowej wykonawców. Zamawiający dowiedzą się, jak prawidłowo postawić warunki udziału w postępowaniu, w jaki sposób weryfikować wykonawców i jakich dokumentów żądać od wykonawców. Wykonawcy natomiast poszerzą swoją wiedzę w zakresie warunków, jakie może postawić im zamawiający. Martyna wyjaśni im także, jak interpretować fakultatywne i obligatoryjne podstawy wykluczenia oraz jakich dokumentów może żądać od nich zamawiający.

Podczas szkolenia omówimy następujące kwestie:

  • warunki udziału w postępowaniu
  • obligatoryjne i fakultatywne podstawy wykluczenia
  • przedmiotowe i podmiotowe środki dowodowe
  • obowiązek i uprawnienie w zakresie żądania dokumentów

To oczywiście nie wszystko! Otrzymasz też od nas miesięczny dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW I WIDEOSZKOLEŃ na PZPgo! To prawie 25 godzin praktycznej wiedzy przekazanej przez naszych trenerów w 7 kursach i 60 wideoszkoleniach.

Przygotujemy także dla Ciebie zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu, które z pewnością przyda Ci się podczas rozwoju ścieżki zawodowej.

Harmonogram

09:30
Podstawy wykluczenia
10:45
Przerwa
11:00
Warunki udziału w postępowaniu, udostępnienie zasobów
12:15
Przerwa
12:30
Podmiotowe środki dowodowe
13:30
Data: 13.05.2021 Godzina: 09:30

Kwalifikacja podmiotowa wykonawców - krok po kroku

Zapraszamy na szkolenie online dotyczące kwalifikacji podmiotowej wykonawców, które poprowadzi doświadczona trenerka Martyna Lubieniecka.

  • 4 godziny praktycznej wiedzy
  • Miesięczny dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW I WIDEOSZKOLEŃ na PZPgo
  • Doświadczona trenerka Martyna Lubieniecka
  • Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej