PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Interesuje Cię problematyka oświadczeń wykonawców, którzy składają ofertę wspólną z art. 117 ust. 4 Pzp? Rozszerz swoją wiedzę w tym temacie podczas bezpłatnego webinaru Piotra Pieprzycy.

Chciałbyś zadać Piotrowi pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasz trener udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Na webinarze zostanie przestawiona problematyka oświadczenia wykonawców składających ofertę wspólną, które dotyczy spełniania warunków udziału w postępowaniu i wykonywanych czynności przez poszczególnych wykonawców. Analizie zostaną poddane przepisy wskazujące charakter oświadczenia z art. 117 ust. 4 Pzp. Poruszone zostanie również zagadnienie możliwości uzupełnienia oświadczenia z art. 117 ust. 4 Pzp.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • prawidłowego formułowania treści SWZ w zakresie oświadczenia z art 117 ust. 4 Pzp,
  • w jakiej formie należy składać przedmiotowe oświadczenie i kto może je podpisać,
  • na jakiej podstawie można będzie wezwać o uzupełnienie oświadczenia z art 117 ust. 4 Pzp.

Poznaj trenera PZPgo!

Piotr Pieprzyca ma blisko 20 lat doświadczenia w obszarze zamówień publicznych. Jest członkiem zarządu OSKZP, arbitrem na liście prowadzonej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, prelegentem na największych konferencjach branżowych i szkoleniowcem.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 21.09.2021 Godzina: 13:30

Oświadczenie wykonawców składających ofertę wspólną z art. 117 ust. 4 Pzp

Bezpłatny webinar dla zamawiających i wykonawców! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online z Piotrem Pieprzycą na temat oświadczenia wykonawców składających wspólną ofertę z art. 117 ust. 4 Pzp.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej