PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Interesuje Cię problematyka wniesienia wadium przez podmioty wspólnie składające ofertę, czyli tzw. konsorcja? Doskonale się składa!

Podczas bezpłatnego szkolenia z PZPgo nasz trener Grzegorz Soluch omówi formy wniesienia wadium i sposoby, w jaki wadium powinno być wniesione przez konsorcjum w zależności od jego formy.

Chciałbyś zadać Grzegorzowi pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasz trener udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Podczas webinaru analizie zostaną poddane orzeczenia w zakresie wnoszenia wadium przez podmioty wspólnie składające ofertę, a w szczególności orzeczenia Sądu Najwyższego oraz sądu okręgowego w indywidualnej sprawie.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • prawidłowego formułowania treści SWZ w zakresie wnoszenia wadium przez konsorcjum,
  • w jaki sposób należy przygotować i wnieść wadium w przypadku składania oferty przez konsorcjum,
  • w jaki sposób weryfikować prawidłowość wniesienia wadium przez konsorcjum.

Poznaj trenera PZPgo!

Grzegorz Soluch ma na swoim koncie już 400 przeprowadzonych szkoleń! Jest nie tylko prawnikiem, wykładowcą i specjalistą z zakresu zamówień publicznych, ale także doświadczonym szkoleniowcem i autorem kursu e-learningowego „Zrozumieć Zamówienia Publiczne”.

Harmonogram

18:30
Webinar
19:00
Data: 14.09.2021 Godzina: 18:30

Problematyka wniesienia wadium przez podmioty wspólnie składające ofertę

Wszystkich Zamawiających i Wykonawców serdecznie zapraszamy na 30-minutowe, bezpłatne szkolenie online, podczas którego nasz trener Grzegorz Soluch omówi problematykę wniesienia wadium przez podmioty wspólnie składające ofertę.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej