PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Czym są wstępne konsultacje rynkowe i na co zwracać uwagę podczas ich prowadzenia? Odpowiedzi poznasz podczas bezpłatnego webinaru Piotra Pieprzycy.

Chciałbyś zadać Piotrowi dodatkowe pytania na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasz trener udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Wstępne konsultacje rynkowe pozwalają na dialog pomiędzy Zamawiającym i potencjalnym Wykonawcami przed wszczęciem postępowania zgodnie z przepisami ustawy Pzp. Konsultacje te umożliwiają przygotowanie się Zamawiającemu do wszczęcia postępowania i jego przeprowadzenia. Dzięki nim możliwe jest również pozyskanie informacji niezbędnych do sporządzenia analizy potrzeb i wymagań Zamawiającego. 

Podczas webinaru przyjrzymy się najważniejszym zagadnieniom związanym z omawianym tematem i pokażemy, w jaki sposób zastosowanie wstępnych konsultacji rynkowych wpływa na racjonalne wydatkowanie środków, którymi dysponuje Zamawiający.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • czym są wstępne konsultacje rynkowe,
  • jak przygotować regulamin wstępnych konsultacji rynkowych,
  • na co zwracać uwagę podczas prowadzenia konsultacji z Wykonawcami,
  • w jaki sposób zapobiegać zakłóceniu konkurencji wskutek wykorzystania przez zamawiającego wstępnych konsultacji rynkowych.

Poznaj trenera PZPgo!

Piotr Pieprzyca ma blisko 20 lat doświadczenia w obszarze zamówień publicznych. Jest członkiem zarządu OSKZP, arbitrem na liście prowadzonej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, prelegentem na największych konferencjach branżowych i szkoleniowcem.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 07.12.2021 Godzina: 13:30

Prowadzenie wstępnych konsultacji rynkowych

Zapraszamy na 30-minutowy webinar z Piotrem Pieprzycą, podczas którego dowiesz się, na co zwracać uwagę prowadząc wstępne konsultacje rynkowe.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej