PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Chcesz nauczyć się właściwego definiowania i rozpoznawania przedmiotowych środków dowodowych?

Cenisz sobie praktyczne podejście do tematu oraz pracę na przykładach? Nie przegap najnowszego webinaru Grzegorza Solucha!

Chciałbyś zadać Grzegorzowi pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasz trener udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

W czasie spotkania zostanie przedstawiona problematyka żądania przez zamawiających przedmiotowych środków dowodowych oraz możliwości ich uzupełnienia przez wykonawców. Trener omówi różne rodzaje przedmiotowych środków dowodowych oraz wskaże przykładowe zapisy, jakie powinna zawierać SWZ. Analizie zostanie poddana możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w zależności od ich rodzaju oraz decyzji, jaką w tym zakresie podjął zamawiający.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • właściwego definiowania i rozpoznawania przedmiotowych środków dowodowych,
  • prawidłowego formułowania treści SWZ w zakresie żądania złożenia przez wykonawców przedmiotowych środków dowodowych,
  • właściwej oceny co do możliwości wezwania wykonawców do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku gdy nie zostały one złożone, bądź są niekompletne.

Poznaj trenera PZPgo!

Grzegorz Soluch ma na swoim koncie już 400 przeprowadzonych szkoleń! Jest nie tylko prawnikiem, wykładowcą i specjalistą z zakresu zamówień publicznych, ale także doświadczonym szkoleniowcem i autorem kursu e-learningowego „Zrozumieć Zamówienia Publiczne”.

Harmonogram

18:30
Webinar
19:00
Data: 16.11.2021 Godzina: 18:30

Przedmiotowe środki dowodowe i możliwość ich uzupełnienia

Bezpłatny webinar dla zamawiających i wykonawców z Grzegorzem Soluchem! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online i poszerzysz swoją wiedzę z zakresu przedmiotowych środków dowodowych.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej