PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Wiesz, jakie są trzy kluczowe elementy, które pozwolą Ci sprawnie przygotować postępowanie o udzielenie zamówienia?

Podczas godzinnego, bezpłatnego szkolenia nasz doświadczony trener Arkadiusz Juszczyk przekaże Ci skondensowaną wiedzę na temat trzech kluczowych elementów SWZ. Odpowiednie przygotowanie tych elementów pozwoli Zamawiającym osiągnąć zamierzony cel, jakim jest prawidłowa realizacja zamówienia. Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających.

Podczas szkolenia omówimy:

  • opis przedmiotu zamówienia,
  • warunki udziału,
  • umowa o zamówienie publiczne.

W celu rozszerzenia prezentowanych zagadnień zapraszamy na 4-godzinne szkolenie Arkadiusza: Jak prawidłowo przygotować postępowanie o udzielenie zamówienia?

Jeśli zdecydujesz się na zakup szkolenia płatnego do 16 maja, otrzymasz od nas miesięczny dostęp do wszystkich kursów i wideoszkoleń na PZPgo! To prawie 25 godzin praktycznej wiedzy przekazanej przez naszych trenerów w 7 kursach i 60 wideoszkoleniach. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Harmonogram

19:00
Webinar
19:45
Sesja Q&A
20:00
Data: 13.05.2021 Godzina: 19:00

Przygotowanie postępowania - trzy kluczowe elementy

Zapraszamy wszystkich Zamawiających na bezpłatne szkolenie online z doświadczonym trenerem Arkadiuszem Juszczykiem, który opowie o trzech elementach kluczowych dla przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej