PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Wciąż głowisz się nad tym, jak poprawnie przygotować Specyfikację Warunków Zamówienia?

Nasza doświadczona trenerka Justyna Oślislok pokaże Ci, jak to zrobić podczas 4-godzinnego szkolenia online!

Justyna Oślislok na co dzień zajmuje się opiniowaniem zagadnień związanych ze stosowaniem lub interpretacją ustawy Prawo zamówień publicznych i Wytycznych oraz bieżącym doradztwem prawnym w tym zakresie. W swojej pracy skupia się na postępowaniach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. To ceniona specjalistka Pzp, która reprezentuje zamawiających i wykonawców przed KIO.

W trakcie szkolenia Justyna omówi, jak przygotować SWZ w trybie podstawowym oraz w trybie przetargu nieograniczonego, tak by była ona przejrzysta i zrozumiała dla Wykonawców, a jednocześnie, aby zostały w niej ujęte wszelkie wymagane ustawą elementy. Trenerka zapozna Cię także z załącznikami do SWZ w postaci wzorów oświadczeń: wykonawcy, podmiotów udostępniających swoje zasoby oraz wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

Szkolenie dedykowane jest Zamawiającym, w tym w szczególności osobom odpowiedzialnym za przeprowadzanie oraz dokumentowanie procedur.

Podczas szkolenia omówimy aspekty takie, jak:

  • definicja dokumentów zamówienia,
  • obligatoryjne i fakultatywne elementy SWZ wraz ze szczegółowym omówieniem wybranych elementów Specyfikacji takich jak: opis przedmiotu zamówienia, termin wykonania zamówienia, elektroniczne środki komunikacji, termin związania ofertą i cena ofert, kwalifikacja podmiotowa wykonawców,
  • różnice pomiędzy SWZ w trybie przetargu nieograniczonego i SWZ w trybie podstawowym,
  • zasady wyjaśnienia treści SWZ oraz dokonywania zmian w jej treści.

To oczywiście nie wszystko! 

Jeśli zdecydujesz się na zakup szkolenia, otrzymasz od nas miesięczny dostęp do wszystkich kursów i wideoszkoleń na PZPgo! To prawie 25 godzin praktycznej wiedzy przekazanej przez naszych trenerów w 7 kursach i 60 wideoszkoleniach.

Po ukończonym szkoleniu masz możliwość odebrania zaświadczenie uczestnictwa, które z pewnością przyda Ci się podczas rozwoju ścieżki zawodowej.

Harmonogram

09:30
Omówienie generalnych zasad tworzenia Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączników do SWZ.
10:45
Przerwa
11:00
Charakterystyka wybranych elementów SWZ tj. opisu przedmiotu zamówieniu, warunków udziału, podstaw wykluczenia, terminu wykonania zamówienia, elektronicznych środków komunikacji, terminu związania ofertą, wadium.
12:15
Przerwa
12:30
Omówienie różnic pomiędzy SWZ w przetargu nieograniczonym i SWZ w trybie podstawowym.
13:30
Data: 27.05.2021 Godzina: 09:30

Przygotowanie SWZ – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Weź udział w praktycznym szkoleniu z Justyną Oślislok i poszerz swoją wiedzę z zakresu przygotowania Specyfikacji Warunków Zamówienia.

  • 4 godziny praktycznej wiedzy
  • Miesięczny dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW I WIDEOSZKOLEŃ na PZPgo
  • Doświadczona trenerka Justyna Oślislok
  • Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej