PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Jeśli zastanawiasz się, czy samouzupełnianie dokumentów jest w ogóle możliwe i skuteczne, to doskonale się składa! Nasza trenerka Justyna Oślislok omówi ten temat podczas bezpłatnego webinaru analizując wyrok KIO z dnia 2021-06-29 wydany w sprawie o sygnaturze KIO 1649/21.

Chciałbyś zadać Justynie pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Podczas bezpłatnego webinaru Justyna omówi temat samouzpełnienia oświadczeń i dokumentów dokonywanego przez Wykonawców w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Analizie zostanie poddane orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2021-06-29, wydane w sprawie o sygnaturze KIO 1649/21.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • czy samouzupełnienie dokumentów przez wykonawców jest skuteczne i wywołuje skutki prawne,
  • jak traktować oświadczenia lub dokumenty składane przez wykonawców bez wezwania zamawiającego,
  • na jakie kwestie techniczne zwrócić uwagę, wzywając wykonawców do złożenia lub uzupełnienia dokumentów.

Poznaj trenera PZPgo!

Justyna Oślislok od lat reprezentuje zamawiających i wykonawców przed KIO. Zajmuje się opiniowaniem zagadnień związanych ze stosowaniem lub interpretacją ustawy Prawo zamówień publicznych i Wytycznych oraz bieżącym doradztwem prawnym w tym zakresie.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 28.09.2021 Godzina: 13:30

Samouzupełnienie dokumentów - czy jest w ogóle możliwe i skuteczne? Omówienie wyroku KIO 1649/21

Zastanawiasz sie, czy samouzupełnienie dokumentów jest w ogóle możliwe i skuteczne? Weź udział w 30-minutowym webinarze z Justyną Oślislok!

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej