PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Zastanawiasz się, jak wygląda wezwanie do wyjaśnienia rażąco niskiej ceny w praktyce i jak oceniane są wyjaśnienia Wykonawcy? Nasza trenerka Justyna Oślislok omówi ten temat podczas swojego bezpłatnego, grudniowego webinaru.

Chciałbyś zadać Justynie pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Na webinarze zostanie omówiona problematyka wyjaśnienia rażąco niskiej ceny zarówno z punktu widzenia Wykonawców, jak i Zamawiających. Podczas szkolenia spróbujemy zdefiniować rażąco niską cenę lub koszt, wskażemy przesłanki warunkujące obowiązek lub możliwość wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień oraz porozmawiamy o tym, w jaki sposób złożyć wyjaśnienia, aby skutecznie wyjaśnić wątpliwości Zamawiającego.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • jakie elementy powinny znaleźć się w wezwaniu do wyjaśnienia rażąco niskiej ceny, w tym jakie są obligatoryjne elementy wezwania w przypadku zamówień na roboty budowlane lub usługi,
  • jak skutecznie wyjaśnić wątpliwości zamawiającego,
  • co może stanowić dowody składane w ramach wyjaśnień.

Poznaj trenera PZPgo!

Justyna Oślislok od lat reprezentuje zamawiających i wykonawców przed KIO. Zajmuje się opiniowaniem zagadnień związanych ze stosowaniem lub interpretacją ustawy Prawo zamówień publicznych i Wytycznych oraz bieżącym doradztwem prawnym w tym zakresie.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 14.12.2021 Godzina: 13:30

Wezwanie do wyjaśnienia rażąco niskiej ceny w praktyce oraz ocena wyjaśnień Wykonawcy

Bezpłatny webinar dla zamawiających i wykonawców z Justyną Oślislok! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online i dowiedz się więcej na temat rażąco niskiej ceny i oceny wyjaśnień Wykonawcy.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej