PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Zastanawiasz się, na co zwracać uwagę formułując wymogi związane z realizacją zamówień IT przez osoby zatrudnione na umowę o pracę? Nie przegap naszego webinaru z trenerką Iwoną Ziarniak.

Chciałbyś zadać Iwonie pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających i Wykonawców.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Zamawiający uzyskają informacje, na co zwracać uwagę formułując wymóg związany z realizacją zamówienia IT przez osoby zatrudnione na umowę o pracę. Wykonawcy nauczą się jak reagować, gdy wymagania określone przez zamawiającego, a związane z realizacją zamówienia IT przez osoby zatrudnione na umowę o pracę są bezpodstawne.

Uczestnicy webinaru poznają odpowiedzi na nurtujące w codziennej pracy pytania:

  • Czym należy się kierować przy ocenie, które czynności mieszczą się w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu pracy?
  • Czy zamawiający może zawrzeć jedynie ogólną klauzulę zobowiązującą wykonawcę do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących czynności?
  • Które czynności w ramach realizacji zamówienia IT będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, a przy których czynnościach wykonawca ma dowolność w wyborze podstawy zatrudnienia tych osób?
  • Czy nieuprawnione wymagania w tym zakresie ograniczają uczciwą konkurencję?

Poznaj trenerkę PZPgo!

Iwona Ziarniak ma ponad 20 lat doświadczenia w zamówieniach publicznych. Jest członkiem zarządu OSKZP, szkoleniowcem i wykładowcą na studiach podyplomowych oraz autorką licznych publikacji poświęconych Pzp.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 19.10.2021 Godzina: 13:30

Wymagania związane z realizacją zamówienia IT przez osoby zatrudnione na umowę o pracę

Bezpłatny webinar dla Zamawiających i Wykonawców! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online z Iwoną Ziarniak i poznaj wymagania związane z realizacją zamówień IT przez osoby zatrudnione na umowę o pracę.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej