PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Chcesz nauczyć się czegoś nowego na temat zastosowania prawa opcji? Doskonale się składa! Nasza trenerka Agnieszka Szulakowska zaprasza na bezpłatne spotkanie online, podczas którego omówi temat w oparciu o orzecznictwo.

Chciałbyś zadać Agnieszce pytanie na poruszany podczas webinaru temat? Zapisz je podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Nasza trenerka udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w czasie trwania szkolenia lub przedstawi je w materiałach dodatkowych, dostępnych dla uczestników webinaru w specjalnej ofercie.

Dla uczestników webinaru przewidujemy wyjątkowe bonusy!

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Prawo opcji ma na celu elastyczną realizację umowy o zamówienie publiczne, uwzględniając dopuszczony opcjonalnie margines zmian. W trakcie webinaru dowiecie się, jak w prawidłowy sposób sformułować postanowienia umowne dotyczące skorzystania z opcji, aby nie narazić się na naruszenie przepisów ustawy.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Zamawiających.

Uczestnicy webinaru nauczą się:

  • jakie są ustawowe warunki skorzystania z prawa opcji,
  • na co zwrócić uwagę tworząc specyfikację warunków zamówienia w szczególności projektowane postanowienia umowne,
  • jakie są skutki niewłaściwego określenia postanowień obejmujących opcje.

Poznaj trenera PZPgo!

Agnieszka Szulakowska ma ponad 15 lat doświadczenia w obszarze zamówień publicznych. Jest członkiem OSKZP, prawnikiem i pełnomocnikiem przed KIO. Autorka wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych.

Harmonogram

13:30
Webinar
14:00
Data: 26.10.2021 Godzina: 13:30

Zastosowanie prawa opcji w oparciu o orzecznictwo

Bezpłatny webinar dla zamawiających! Weź udział w 30-minutowym szkoleniu online z Agnieszką Szulakowską i dowiedz się więcej o zastosowaniu prawa opcji w oparciu o orzecznictwo.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej