PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Podczas godzinnego, bezpłatnego szkolenia trenerka Martyna Lubieniecka przekaże skondensowaną wiedzę na temat jednej z najważniejszych czynności dokonywanych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, czyli kwalifikacji podmiotowej wykonawców.

Szkolenie online przeznaczone jest dla Wykonawców i Zamawiających.

Pigułka wiedzy przekazana podczas bezpłatnego szkolenia online obejmie aspekty takie, jak:

  • warunki udziału w postępowaniu
  • obligatoryjne i fakultatywne podstawy wykluczenia
  • przedmiotowe i podmiotowe środki dowodowe
  • obowiązek i uprawnienie w zakresie żądania dokumentów

W celu rozszerzenia prezentowanych zagadnień zapraszamy na 4-godzinne szkolenie Martyny: Kwalifikacja podmiotowa wykonawców - krok po kroku.

Wraz z zakupem szkolenia płatnego Martyny otrzymasz od nas miesięczny dostęp do wszystkich kursów i wideoszkoleń na PZPgo! To prawie 25 godzin praktycznej wiedzy przekazanej przez naszych trenerów w 7 kursach i 60 wideoszkoleniach. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Harmonogram

19:00
Webinar właściwy
19:45
Sesja Q&A
20:00
Data: 06.05.2021 Godzina: 19:00

Kwalifikacja podmiotowa wykonawców - pigułka wiedzy

Wszystkich Wykonawców i Zamawiających zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, podczas którego nasza trenerka Martyna Lubieniecka przekaże skondensowaną wiedzę dotyczącą kwalifikacji podmiotowej wykonawców.

Szkolenie zakończone.

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej