PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

27.10.2021

Zasady określania wartości zamówienia dla robót budowlanych, usług i dostaw

Jak określa się wartość zamówienia na roboty budowlane? Jakie zasady obowiązują przy ustalaniu wartości zamówień na usługi lub dostawy powtarzające się i podlegające wznowieniu oraz czym się charakteryzują? Odpowiedzi udziela nasza trenerka Justyna Oślislok.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
09.11.2020

Zasady i zakazy obowiązujące przy szacowaniu wartości zamówienia

Jakimi zasadami kierować się przy ustalaniu wartości zamówienia? O jakich zakazach musi pamiętać zamawiający? Jakie ciążą na nim obowiązki? Na nasze pytania odpowiada Justyna Oślislok, która na co dzień zajmuje się opiniowaniem zagadnień związanych ze stosowaniem lub interpretacją ustawy Prawo zamówień publicznych i Wytycznych oraz bieżącym doradztwem prawnym w tym zakresie.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
03.08.2020

Progi unijne i związane z nimi procedury

Jaką procedurę zastosować? Jakie są prawa i obowiązki uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy znać wartość zamówienia i odnieść ją do obowiązujących progów stosowania właściwych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Sprawdź, jakie są aktualne regulacje w tym zakresie!

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej