PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

29.11.2021

Podstawy wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu

Dzisiaj porozmawiamy z trenerką Martyną Lubieniecką, autorką licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych, która odpowie na najważniejsze pytania dotyczące podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu. Sprawdź, jak się dzielą i co powinieneś o nich wiedzieć!

Martyna Lubieniecka Martyna Lubieniecka
27.10.2021

Zasady określania wartości zamówienia dla robót budowlanych, usług i dostaw

Jak określa się wartość zamówienia na roboty budowlane? Jakie zasady obowiązują przy ustalaniu wartości zamówień na usługi lub dostawy powtarzające się i podlegające wznowieniu oraz czym się charakteryzują? Odpowiedzi udziela nasza trenerka Justyna Oślislok.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
22.09.2021

Rażąco niska cena - pigułka wiedzy

Kiedy możemy mówić o rażąco niskiej cenie lub koszcie? Jakie są przesłanki do ich wyjaśnienia i co musi się w nich znaleźć? Rozmawiamy z trenerką Justyną Oślislok, która przed Krajową Izbą Odwoławczą reprezentuje zarówno Zamawiających, jak i Wykonawców.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
10.08.2020

Tryby udzielania zamówień publicznych: przetarg nieograniczony

Przetarg nieograniczony to tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Jakie zmiany w zakresie tego trybu wprowadza nowa ustawa Prawo zamówień publicznych? Na co powinni być przygotowani zamawiający oraz wykonawcy? Rozmawiamy z Krzysztofem Zedlewskim, radcą prawnym, doświadczonym praktykiem i cenionym wykładowcą akademickim.

Krzysztof Zedlewski Krzysztof Zedlewski
03.08.2020

Progi unijne i związane z nimi procedury

Jaką procedurę zastosować? Jakie są prawa i obowiązki uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy znać wartość zamówienia i odnieść ją do obowiązujących progów stosowania właściwych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Sprawdź, jakie są aktualne regulacje w tym zakresie!

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej