PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

21.12.2021

Wstępne konsultacje rynkowe a wykluczenie wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia

O czym powinien pamiętać zamawiający, decydując się na rozpoczęcie konsultacji rynkowych? Czy prowadząc konsultacje zamawiający może korzystać z doradztwa ekspertów, władzy publicznej lub wykonawców? Dlaczego przejrzystość postępowania jest tak istotna? Temat wstępnych konsultacji rynkowych w kontekście wykluczenia wykonawców z postępowania o udzielenie zamówienia analizuje trener PZPgo Piotr Pieprzyca.

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca
29.11.2021

Podstawy wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu

Dzisiaj porozmawiamy z trenerką Martyną Lubieniecką, autorką licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych, która odpowie na najważniejsze pytania dotyczące podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu. Sprawdź, jak się dzielą i co powinieneś o nich wiedzieć!

Martyna Lubieniecka Martyna Lubieniecka
16.11.2020

Jak określić krok po kroku warunki udziału w postępowaniu?

Jak – zgodnie z nową ustawą Prawo zamówień publicznych – określać warunki udziału w postępowaniu? Jakie są rodzaje warunków udziału w postępowaniu stawiane wykonawcom i jaki jest ich zakres? Jak określać warunki udziału w postępowaniu, jeżeli o zamówienie ubiegają się wykonawcy składający ofertę wspólną? Rozmawiamy z Martyną Lubieniecką, radcą prawnym z wieloletnią praktyką w obszarze zamówień publicznych.

Martyna Lubieniecka Martyna Lubieniecka

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej