PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

29.11.2021

Podstawy wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu

Dzisiaj porozmawiamy z trenerką Martyną Lubieniecką, autorką licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych, która odpowie na najważniejsze pytania dotyczące podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu. Sprawdź, jak się dzielą i co powinieneś o nich wiedzieć!

Martyna Lubieniecka Martyna Lubieniecka
22.09.2021

Rażąco niska cena - pigułka wiedzy

Kiedy możemy mówić o rażąco niskiej cenie lub koszcie? Jakie są przesłanki do ich wyjaśnienia i co musi się w nich znaleźć? Rozmawiamy z trenerką Justyną Oślislok, która przed Krajową Izbą Odwoławczą reprezentuje zarówno Zamawiających, jak i Wykonawców.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
12.01.2021

Jak prawidłowo określić termin związania wykonawcy ofertą?

Czemu służy związanie wykonawcy ofertą? Jak określić termin związania wykonawcy ofertą i co zrobić, gdy wskazany w ofercie termin upłynie? Rozmawiamy z Iwoną Ziarniak, członkiem zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych, autorką publikacji i książek.

Iwona Ziarniak Iwona Ziarniak
02.11.2020

Wybór najkorzystniejszej oferty – sprawdź, co musisz wiedzieć

Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w dokumentach zamówienia. W jaki sposób zamawiający powinien określić te kryteria? Co należy wziąć pod uwagę? I jak zastosować je w praktyce? Rozmawiamy z Krzysztofem Zedlewskim, radcą prawnym, doświadczonym praktykiem i cenionym wykładowcą akademickim.

Krzysztof Zedlewski Krzysztof Zedlewski

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej