PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

29.11.2021

Podstawy wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu

Dzisiaj porozmawiamy z trenerką Martyną Lubieniecką, autorką licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych, która odpowie na najważniejsze pytania dotyczące podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu. Sprawdź, jak się dzielą i co powinieneś o nich wiedzieć!

Martyna Lubieniecka Martyna Lubieniecka
27.10.2021

Zasady określania wartości zamówienia dla robót budowlanych, usług i dostaw

Jak określa się wartość zamówienia na roboty budowlane? Jakie zasady obowiązują przy ustalaniu wartości zamówień na usługi lub dostawy powtarzające się i podlegające wznowieniu oraz czym się charakteryzują? Odpowiedzi udziela nasza trenerka Justyna Oślislok.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
22.09.2021

Rażąco niska cena - pigułka wiedzy

Kiedy możemy mówić o rażąco niskiej cenie lub koszcie? Jakie są przesłanki do ich wyjaśnienia i co musi się w nich znaleźć? Rozmawiamy z trenerką Justyną Oślislok, która przed Krajową Izbą Odwoławczą reprezentuje zarówno Zamawiających, jak i Wykonawców.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
23.09.2020

Tryb podstawowy – warianty postępowań

Zamawiający stosujący w praktyce tryb podstawowy mogą wybrać jedną z trzech procedur. Od czego uzależniony będzie wybór wariantu? Czy warianty trybu podstawowego posiadają swoje odpowiedniki w starej ustawie? Odpowiada Piotr Pieprzyca, trener w PZPgo.

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca
11.09.2020

Tryb podstawowy, czyli o uproszczeniu procedur poniżej progów unijnych

Tryb podstawowy to zupełnie nowy, uproszczony tryb prowadzenia postępowania wprowadzony przez nową ustawę Prawo zamówień publicznych. Na czym polega uproszczenie tej procedury? Co o nowym trybie muszą wiedzieć zamawiający? Rozmawiamy z Piotrem Pieprzycą, Członkiem Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, autorem licznych publikacji w temacie zamówień publicznych.

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej