PZPGO PZPGO
Brak wyników.
Trwa wyszukiwanie...

Artykuły

Szukasz rzetelnej wiedzy i wyczerpujących temat odpowiedzi? Zapoznaj się z naszą bazą eksperckich artykułów, w których rozmawiamy z trenerami i poruszamy najbardziej nurtujące tematy dotyczące Prawa zamówień publicznych.

27.10.2021

Zasady określania wartości zamówienia dla robót budowlanych, usług i dostaw

Jak określa się wartość zamówienia na roboty budowlane? Jakie zasady obowiązują przy ustalaniu wartości zamówień na usługi lub dostawy powtarzające się i podlegające wznowieniu oraz czym się charakteryzują? Odpowiedzi udziela nasza trenerka Justyna Oślislok.

Justyna Oślislok Justyna Oślislok
01.09.2020

Tryby udzielania zamówień publicznych: przetarg ograniczony

Przetarg ograniczony – w jakich zamówieniach się go stosuje? Jak wygląda kwestia terminów oraz SWZ? Co powinni o nim wiedzieć zamawiający i wykonawcy? Na nasze pytania odpowiada Arkadiusz Juszczyk, prawnik, wieloletni praktyk, doskonale zorientowany w specyfice zamówień publicznych. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.

Arkadiusz Juszczyk Arkadiusz Juszczyk
03.08.2020

Progi unijne i związane z nimi procedury

Jaką procedurę zastosować? Jakie są prawa i obowiązki uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy znać wartość zamówienia i odnieść ją do obowiązujących progów stosowania właściwych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Sprawdź, jakie są aktualne regulacje w tym zakresie!

Piotr Pieprzyca Piotr Pieprzyca

Trwa ładowanie...

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej